Vyhledávání dovolené ve Švýcarsku

Švýcarsko autobusem

Švýcarsko autobusem

Adventní ZURICH

1.12. - 3.12.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
1 599 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Curych, v ubytovacím zařízení Adventní ZURICH , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. prosince do neděle 3. prosince 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 64 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní ZURICH levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1599,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Švýcarsko autobusem, zima 2023/2024, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, adventní.

Švýcarsko autobusem - Adventní ZURICH

Adventní ZURICH

8.12. - 10.12.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
1 599 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Curych, v Adventní ZURICH, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 8. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 10. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 71 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1599,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Švýcarsko autobusem, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, adventní.

Švýcarsko autobusem - Adventní ZURICH

Adventní ZURICH

15.12. - 17.12.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
1 599 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Curych, v ubytovacím zařízení Adventní ZURICH , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 15. prosince do neděle 17. prosince 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 78 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní ZURICH levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1599,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Švýcarsko autobusem, zima 2023/2024, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, adventní.

Švýcarsko autobusem - Adventní Luzern

Adventní Luzern

21.12. - 23.12.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
1 699 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, v Adventní Luzern, ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 21. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 23. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 84 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1699,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Švýcarsko autobusem, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, adventní.


Zobrazeno 1-4 z celkem 4 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Autobusem do Švýcarska s garancí nejnižší ceny. Zájezdy do Švýcarska autokarem online. 139 zájezdů do Švýcarska 2023/2024. Švýcarsko autobusem.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Švýcarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Švýcarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Švýcarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Švýcarsku? Vybírejte pobyt ve Švýcarsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Švýcarsko 2023 nebo Švýcarsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Švýcarsko 2023 nebo First Minute Švýcarsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Švýcarsko levně nebo luxusní dovolená Švýcarsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Švýcarsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Švýcarsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Švýcarsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Švýcarsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Švýcarsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Švýcarsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Švýcarsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Švýcarsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Švýcarsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Švýcarska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Švýcarsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Švýcarsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Švýcarsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Švýcarsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Švýcarsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Švýcarsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Švýcarsko.

Zajímá vás jak draho je ve Švýcarsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Švýcarsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Švýcarsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Do-svycarska.cz 2023, všechna práva vyhrazena.