Vyhledávání dovolené ve Švýcarsku

Ceny ve Švýcarsku

Jak draho je ve Švýcarsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Švýcarsku? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny ve Švýcarsku v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Švýcarsko.

Ceny ve Švýcarsku
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety46 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety51 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety140 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety185 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety279 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety381 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava89 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava152 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava1600 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje28 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje76 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje91 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje102 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv1262 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv2842 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv2946 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv3457 Kč
Brambory 1 kg potraviny33 Kč
Mléko 1 l potraviny36 Kč
Mrkev potraviny41 Kč
Chléb potraviny43 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny46 Kč
Hlávkový salát potraviny48 Kč
Rýže 1 kg potraviny58 Kč
Chléb 500 g potraviny58 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny76 Kč
Banány potraviny89 Kč
Jablka 1 kg potraviny91 Kč
Rajčata 1 kg potraviny94 Kč
Hrušky potraviny102 Kč
Vejce 12 ks potraviny124 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny152 Kč
Kuře potraviny231 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny254 Kč
Sýr 500 g potraviny305 Kč
Sýr 1 kg potraviny465 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny554 Kč
Vepřové maso potraviny719 Kč
Salám potraviny719 Kč
Slanina potraviny871 Kč
Hovězí maso potraviny1006 Kč
Čerstvě lisovaný džus restaurace86 Kč
Cappuccino restaurace91 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace130 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace152 Kč
Sendvič restaurace175 Kč
Hamburger restaurace353 Kč
Salát restaurace353 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace356 Kč
Míchaný nápoj restaurace381 Kč
Pizza restaurace386 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace467 Kč
Polední menu v centru restaurace483 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace749 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace1166 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace1486 Kč
Vyhledávání dovolené ve Švýcarsku

Na této stránce naleznete: Jak draho je ve Švýcarsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje ve Švýcarsku? Ceny ve Švýcarsku.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Švýcarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Švýcarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny ve Švýcarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Švýcarsku? Vybírejte pobyt ve Švýcarsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Švýcarsko 2023 nebo Švýcarsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Švýcarsko 2023 nebo First Minute Švýcarsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Švýcarsko levně nebo luxusní dovolená Švýcarsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Švýcarsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Švýcarsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Švýcarsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Švýcarsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Švýcarsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Švýcarsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Švýcarsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Švýcarsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Švýcarsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Švýcarska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Švýcarsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Švýcarsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Švýcarsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Švýcarsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Švýcarsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Švýcarsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Švýcarsko.

Zajímá vás jak draho je ve Švýcarsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Švýcarsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Švýcarsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Do-svycarska.cz 2023, všechna práva vyhrazena.