Vyhledávání dovolené ve Švýcarsku

Pronájem chalupy Švýcarsko

Pronájem chalupy Švýcarsko

Central Am See (Weggis)

6.7. - 10.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
11 844 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Švýcarské Alpy, v oblasti Bern, Švýcarsko, v ubytovacím zařízení Central Am See (Weggis) s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 6. července do pondělí 10. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 101 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Central Am See (Weggis) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11844,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
TV, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace.

Hotel Ochsen - Švýcarsko First Minute

Hotel Ochsen

6.7. - 11.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
9 950 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, Hotel Ochsen, v Hotel Ochsen, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 6. červenec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 11. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 101 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 9950,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, skipas.

Central Am See (Weggis) - Švýcarsko First Minute

Central Am See (Weggis)

6.7. - 13.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
20 727 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Švýcarské Alpy, v oblasti Bern, Švýcarsko, v ubytovacím zařízení Central Am See (Weggis) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 6. července do čtvrtka 13. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 101 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Central Am See (Weggis) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 20727,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Alpine Classic (Leysin) - Švýcarsko First Minute

Alpine Classic (Leysin)

6.7. - 13.7.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
16 030 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, v Alpine Classic (Leysin), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 6. červenec 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 13. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 101 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 16030,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Ubytování
TV, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace.

Hotel Ochsen - Švýcarsko First Minute

Hotel Ochsen

7.7. - 10.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 970 Kč

Hotel Ochsen - informace

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Švýcarské Alpy, Hotel Ochsen, v ubytovacím zařízení Hotel Ochsen s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 7. července do pondělí 10. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 102 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Hotel Ochsen levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5970,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, léto 2023, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, skipas.


Stravování

Formou bufetu, večeře za poplatek na místě

Ubytování

moderní pokoje vybaveny sprchou, WC, SAT-TV, telefonem a minibarem, plovoucí podlahy, WIFI, přistýlky většinou rozkládací plnohodnotný gaučA: 2. lůžkové pokoje Standard (18m2)B: čtyřlůžkové pokoj Standard- min. obsazení 4 osoby ( 24m2)C: 3. lůžkový pokoj Stardard - min obsazení 3 osoby(18-22m2)D: 2 lůžkový pokoj, Komfort (oddělené sprcha od WC) (23m2)

Vybavení

Recepce, lobby, a la carte restaurace,snídárna, WIFI, výtah, lyžárna, parkoviště nebo garáže za poplatek,Parkhaus 200m

Poznámka

Příjezdy vždy v neděli, pondělí, úterý - odjezdy vždy nejpozději v pátek. Pobyty max.pouze na 5 nocí se snídaní + 5 denní skipas

Minimální počet nocí

3

Central Residence - Švýcarsko First Minute

Central Residence

7.7. - 13.7.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 940 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, v resortu Bern, Švýcarsko, v Central Residence, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 7. červenec 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 13. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 102 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11940,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Central Am See (Weggis) - Švýcarsko First Minute

Central Am See (Weggis)

7.7. - 13.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
17 766 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Švýcarské Alpy, v oblasti Bern, Švýcarsko, v ubytovacím zařízení Central Am See (Weggis) s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 7. července do čtvrtka 13. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 102 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Central Am See (Weggis) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 17766,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Alpine Classic (Leysin) - Švýcarsko First Minute

Alpine Classic (Leysin)

7.7. - 14.7.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
16 030 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, v Alpine Classic (Leysin), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 7. červenec 2023 a návratem/příjezdem: pátek 14. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 102 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 16030,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.

Alpine Classic (Leysin) - Švýcarsko First Minute

Alpine Classic (Leysin)

7.7. - 11.7.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
9 160 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Švýcarské Alpy, v ubytovacím zařízení Alpine Classic (Leysin) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pátku 7. července do úterý 11. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 102 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Alpine Classic (Leysin) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9160,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Hotel Bergheimat - Švýcarsko First Minute

Hotel Bergheimat

7.7. - 11.7.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 910 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, v Hotel Bergheimat, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 7. červenec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 11. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 102 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6910,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 277 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: First Minute Švýcarsko 2023. Aktuální nabídka First Minute dovolené ve Švýcarsku za nejlepší ceny online. First Minute dovolená Švýcarsko 2023. Pronájem chalupy Švýcarsko.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Švýcarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Švýcarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Pronájem chalupy Švýcarsko žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Švýcarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Švýcarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Švýcarsko 2023, Švýcarsko Invia, Švýcarsko letní dovolená, Švýcarsko levně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Do-svycarska.cz 2023, všechna práva vyhrazena.