Vyhledávání dovolené ve Švýcarsku

Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023

Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023

Horskými vláčky po Švýcarsku

8.6. - 12.6.2023
Polopenze
Autobus

 
 
7 790 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku St. Moritz, v ubytovacím zařízení Horskými vláčky po Švýcarsku , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 8. června do pondělí 12. června 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 73 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Horskými vláčky po Švýcarsku levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023, léto 2023, poznávací zájezdy.

Horskými vláčky po Švýcarsku III - Švýcarské uniká - Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023

Horskými vláčky po Švýcarsku III - Švýcarské uniká

19.7. - 25.7.2023
Polopenze
Autobus

 
 
13 590 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě St. Moritz, v Horskými vláčky po Švýcarsku III - Švýcarské uniká, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 19. červenec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 25. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 114 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13590,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023, poznávací zájezdy.

Horskými vláčky po Švýcarsku II - Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023

Horskými vláčky po Švýcarsku II

15.8. - 20.8.2023
Polopenze
Autobus

 
 
8 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku St. Moritz, v ubytovacím zařízení Horskými vláčky po Švýcarsku II , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 15. srpna do neděle 20. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 141 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Horskými vláčky po Švýcarsku II levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023, léto 2023, poznávací zájezdy.

Švýcarsko s výletem horským expresem - Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023

Švýcarsko s výletem horským expresem

9.9. - 13.9.2023
Polopenze
Autobus

 
 
7 790 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě St. Moritz, v Švýcarsko s výletem horským expresem, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 9. září 2023 a návratem/příjezdem: středa 13. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 166 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023, poznávací zájezdy.

Horskými vláčky po Švýcarsku - Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023

Horskými vláčky po Švýcarsku

14.9. - 18.9.2023
Polopenze
Autobus

 
 
7 790 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku St. Moritz, v ubytovacím zařízení Horskými vláčky po Švýcarsku , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. září do pondělí 18. září 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 171 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Horskými vláčky po Švýcarsku levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023, podzim 2023, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-5 z celkem 5 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená St. Moritz 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku 2023 online. Last Minute a First Minute pobyty. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená St. Moritz - St. Moritz 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Švýcarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Švýcarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Švýcarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Švýcarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Švýcarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí St. Moritz 2023, St. Moritz Invia, St. Moritz autobusem, St. Moritz levně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Do-svycarska.cz 2023, všechna práva vyhrazena.