Vyhledávání dovolené ve Švýcarsku

Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Alpine Classic (Leysin)

1.12. - 6.12.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
10 950 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Švýcarské Alpy, v ubytovacím zařízení Alpine Classic (Leysin) , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. prosince do středy 6. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 250 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Alpine Classic (Leysin) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10950,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: zimní dovolená ubytování, zima 2023, pobytové zájezdy.

Alpine Classic (Leysin) - Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Alpine Classic (Leysin)

1.12. - 5.12.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
8 760 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, v Alpine Classic (Leysin), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 5. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 250 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8760,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: zimní dovolená ubytování, pobytové zájezdy.

Central Residence - Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Central Residence

1.12. - 5.12.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
7 560 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Švýcarské Alpy, v oblasti Bern, Švýcarsko, v ubytovacím zařízení Central Residence s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. prosince do úterý 5. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 250 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Central Residence levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7560,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: zimní dovolená ubytování, zima 2023, pobytové zájezdy.

Alpine Classic (Leysin) - Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Alpine Classic (Leysin)

3.12. - 7.12.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
8 760 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, v Alpine Classic (Leysin), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 7. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 252 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8760,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: zimní dovolená ubytování, pobytové zájezdy.

Alpine Classic (Leysin) - Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Alpine Classic (Leysin)

6.12. - 10.12.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
8 760 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Švýcarské Alpy, v ubytovacím zařízení Alpine Classic (Leysin) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 6. prosince do neděle 10. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 255 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Alpine Classic (Leysin) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8760,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: zimní dovolená ubytování, zima 2023, pobytové zájezdy.

Central Am See (Weggis) - Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Central Am See (Weggis)

6.12. - 11.12.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
12 105 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, v resortu Bern, Švýcarsko, v Central Am See (Weggis), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 11. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 255 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 12105,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: zimní dovolená ubytování, pobytové zájezdy.

Central Residence - Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Central Residence

7.12. - 12.12.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 450 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Švýcarské Alpy, v oblasti Bern, Švýcarsko, v ubytovacím zařízení Central Residence s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 7. prosince do úterý 12. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 256 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Central Residence levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9450,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: zimní dovolená ubytování, zima 2023, pobytové zájezdy.

Central Residence - Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Central Residence

7.12. - 11.12.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
7 560 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, v resortu Bern, Švýcarsko, v Central Residence, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 7. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 11. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 256 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7560,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: zimní dovolená ubytování, pobytové zájezdy.

Central Am See (Weggis) - Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Central Am See (Weggis)

9.12. - 12.12.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
7 263 Kč

Rekreace na dovolené ve Švýcarsku v letovisku Švýcarské Alpy, v oblasti Bern, Švýcarsko, v ubytovacím zařízení Central Am See (Weggis) s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. prosince do úterý 12. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 258 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Central Am See (Weggis) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7263,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Švýcarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: zimní dovolená ubytování, zima 2023, pobytové zájezdy.

Central Am See (Weggis) - Švýcarsko zimní dovolená ubytování

Central Am See (Weggis)

9.12. - 16.12.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
16 947 Kč

Dovolená Švýcarsko First Minute 2023 v lokalitě Švýcarské Alpy, v resortu Bern, Švýcarsko, v Central Am See (Weggis), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 9. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 16. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 258 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 16947,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Švýcarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: zimní dovolená ubytování, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 16 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Švýcarsko zimní dovolená ubytování. Rezervaci dovolené ve Švýcarsku výhodně online. Švýcarsko zimní dovolená ubytování s garancí nejnižší ceny. Švýcarsko zimní dovolená ubytování.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Švýcarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Švýcarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Švýcarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Švýcarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Švýcarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Švýcarsko 2023, Švýcarsko Invia, Švýcarsko levně, Švýcarsko ubytování, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Do-svycarska.cz 2023, všechna práva vyhrazena.